sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Stal Impex wybiera system ERP sBiznes.

ERP sBiznes PERSONEL dla przemysłu

Stal Impex to firma specjalizująca się w wytwarzaniu wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych, tuneli foliowych (profesjonalnych i hobbystycznych), namiotów garażowych oraz bram i ogrodzeń wykonanych metodą bezspawową.

Siedziba spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Stal Impex Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo Spółka zajmowała się importem rur i profili. Siedziba Spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Firma oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne.

Po wnikliwej analizie systemów informatycznych dostępnych na rynku wybraliśmy system sBiznes ® w obszarze PERSONEL i patrząc z perspektywy czasu był to optymalny wybór dla naszej firmy. System sBiznes ® spełnia nasze oczekiwania a jego intuicyjność pozwoliła nam wdrożyć w stosunkowo krótkim czasie podstawowe funkcje w danym obszarze. Konsultacji na bieżąco reagują na nasze uwagi i sugestie. System sBiznes ® ciągle jest rozwijany i już wkrótce może dominować na polskim rynku. Dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Ze swej strony polecam to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodne systemy informatyczne w przystępnej cenie – Irena Wojtaniec, Pełnomocnik Zarządu Stal Impex Sp. z o.o.

Bardzo ważnym a być może i najważniejszym czynnikiem rozwoju systemu sBiznes ® jest ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby rynkowe. Jako firma zawsze szybko reagujemy na oczekiwania naszych klientów oraz na bieżąco analizujemy uwagi i sugestie od naszych partnerów i klientów podkreśla
Główny Inżynier i Projektant Systemów Informatycznych Andrzej Maziarz