System ERP dla NGO i klubów sportowych

sBiznes – System ERP dla NGO i klubów sportowych

System ERP sBiznes to całościowe i nowoczesne oprogramowanie. Pozwala na monitorowanie działalności i pomaga w skutecznej reorganizacji. To pomocne narzędzie do optymalizacji kosztów, poprawy wydajności i w rezultacie zwiększenie wyników finansowych. Rozwiązania technologiczne sBiznes pomagają kadrze zarządzającej w kierowaniu podległą jednostką. Nasz system ERP dla klubu sportowego i NGO to funkcjonalne i niezawodne oprogramowanie.

 

System ERP dla klubów sportowych i NGO – co to jest?

Intuicyjna i prosta obsługa oraz przejrzystość. To tylko niektóre z cech naszego oprogramowania. Dlaczego warto wprowadzić ten system do swojego biznesu? Jest to przede wszystkim mocne wsparcie w zarządzaniu i osiąganiu sukcesów. Jest skierowane do jednostek mniejszych i większych na różnym stopniu rozwoju. Szybciej wdrożone oprogramowanie dla NGO i klubu sportowego to łatwiejsza realizacja celów. To również prostsze kierowanie i kontrolowanie zasobów.

System ERP dla NGO i klubu sportowego to rodzaj kompleksowego systemu informatycznego, który skupia i automatyzuje działanie wszystkich obszarów, w jakich funkcjonuje dana jednostka. Jest to zintegrowana platforma do wspomagania i łączenia takich obszarów jak: finanse, księgowość, sprzedaż, zakupy, kasa, bank i logistyka.

System ERP dla klubu sportowego i NGO to nie tylko pomoc do planowania, nakreślania i monitorowania realizacji celów. To również niezastąpione narzędzie zapewniające wsparcie w codziennej pracy. Jest to platforma, która ułatwia komunikacje wszystkich działów danej jednostki. Wspólna baza danych ułatwia wymianę informacji, komunikacje i przyspiesza procesy. Wszyscy pracownicy mający dostęp do systemu mają wgląd do tych samych danych. Dzięki temu łatwiej wykluczyć błędy i pomyłki.

 

Co umożliwia system ERP?

W systemie dane są na bieżąco aktualizowane. Pomaga to wykluczyć pomyłki i ułatwia podejmowanie właściwych decyzji. Oprogramowanie to prostsza komunikacja wewnętrzna. Powtarzalne zadania są zautomatyzowane, co zwiększa efektywność działań i skraca czas potrzebny do podjęcia decyzji. Zespoły pracujące na systemie ERP są bardziej wydajne i produktywne. Oprogramowanie dla klubu sportowego i NGO pozwala również na prowadzenie obszernej bazy klientów. Pomaga to w precyzyjnym dotarciu do potrzeb klientów.

 

System ERP od sBiznes

Nasz produkt to uznane i cenione narzędzie. Możemy pochwalić się setkami wdrożeń w ponad 30 branżach. Dzięki czytelnemu interfejsowi i modułowej budowie nasze oprogramowanie jest intuicyjne i szybkie do wdrożenia. To również nowoczesny i szybki system. Stosujemy bezpieczną i niezawodna bazę danych Microsoft SQL opartą o nowoczesną technologię .NET. Oferujemy pełne szkolenie online, wsparcie techniczne na każdym etapie oraz fachowe doradztwo. Nieustanie pracujemy nad jeszcze większą poprawą funkcjonalności i ciągle rozwijamy nasz produkt. System ERP dla NGO i klubu sportowego znacząco obniża koszty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zobacz opinię tych, którzy nam zaufali

Zanim podejmiesz decyzję wypróbuj sBiznes lub umów prezentację

Wypróbuj za darmo system sBiznes

Przetestuj produkt sBiznes i poznaj jego możliwości

wybieram

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem sBiznes

wybieram