sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej

FBKL poleca ERP sBiznes jako profesjonalny produkt

Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”. Aby zaspokoić swoją ciekawość i przekonać się o tym, co w niej jest takiego wyjątkowego, najlepiej udać się z Cisnej drogą prowadzącą na Komańczę do m. Majdan, gdzie znajduje się główna stacja bieszczadzkiej kolei wąskotorowej i wybrać się na przejażdżkę jedną z proponowanych tras przejazdu.

 

Usprawnienie obiegu dokumentów oraz procesu zarządzania

Kilka lat temu zdecydowano się na usprawnienie obiegu dokumentów oraz procesu zarządzania w naszej fundacji co wiązało się z wyborem i wdrożeniem systemu informatycznego. Analiza rynkowa wskazywała jednoznacznie na program ERP dla NGO sBiznes®.

„Nasza firma, Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej (FBKL) potrzebowała profesjonalnego systemu informatycznego. Po gruntownej analizie rynkowej wybraliśmy program sBiznes®, który obecnie pozwala nam sprawniej realizować procesy efektywniej działalności. Korzyści z wdrożenia programu są duże i jesteśmy bardzo zadowoleni z Naszego wyboru” – mówi Główna Księgowa Pani Elżbieta Kobus, która nadzorowała proces wdrożenia programu ze strony FBKL.

Każdemu, kto poszukuje sprawdzonych rozwiązań można polecić produkt sBiznes® jako niezawodne narzędzie wspomagające procesy wewnętrzne.