sBiznes

Poznaj historię sukcesu naszych klientów - wdrożenia

Poznaj naszych klientów i przykłady wdrożeń sBiznes:

Tym, co najbardziej nobilituje nas w pracy są zadowolenia użytkowników naszego oprogramowania sBiznes ERP

Od 2016 roku z sukcesem przeprowadziliśmy blisko 1500 wdrożeń i obecnie z naszego oprogramowania korzysta około 5000 użytkowników z 16 branży. Wśród nich znajdują się zarówno duże firmy o zasięgu globalnym, średnie działające na rynku lokalnym jak i małe, które swoją działalność ograniczają do miasta pochodzenia. Każdy z nich jest dla nas równie ważnym partnerem w którego potrzeby wsłuchujemy się i dzięki którym ciągle rozwijamy nasz produkt ERP.

Sprawdź co o nas mówią użytkownicy sBiznes

wdrożenia
branże
użytkownicy

Zacznij korzystać z systemu ERP sBiznes

Jedną z zalet naszego oprogramowania jest fakt, iż jest ono nieustannie rozwijane i na bieżąco uaktualniane. Dzięki temu Twoja firma zawsze jest na bieżąco z regulacjami prawnymi i wymogami urzędów.

W trakcie rozwijania naszego systemu ERP trafiali do nas klienci z indywidualnymi potrzebami, których nie mogli zrealizować u konkurencyjnych firm. Do zadań mających dostosować nasz produkt do takich wymagań podchodzimy z dużym entuzjazmem. Dzięki indywidualnemu podejściu i dużej elastyczności zebraliśmy duże grono polecających nasz system ERP użytkowników.

Help Desk to kolejne z wprowadzonych przez nas udogodnień. Szybkie reakcje i rzetelne pomoc pomogą przezwyciężyć napotkane problemy.

Znajdź naszego partnera

Wypróbuj za darmo system sBiznes

Przetestuj produkt sBiznes i poznaj jego możliwości

Wybieram

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem sBiznes

Wybieram