sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

SPZOZ w Stalowej Woli

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej korzysta z systemu sBiznes

SP ZOZ przy ul. Kwiatkowskiego 2 w Stalowej Woli specjalizuje się w leczeniu i diagnozowaniu chorób. Zatrudniamy
wysokiej klasy specjalistów, prowadzimy gabinety rehabilitacyjne oraz diagnostyczne, Specjalizujemy się również w medycynie pracy.
Świadczymy specjalistyczne usługi lecznicze zarówno w naszym ośrodku jak i w domach pacjentów.

 

sBiznes wyborem wnikliwej analizy

Po wnikliwej analizie rynkowej dokonaliśmy wyboru systemu informatycznego sBiznes®, który w stosunkowo krótkim czasie został wdrożony i który obecnie spełnia nasze oczekiwania. Intuicyjność oraz ergonomia programu pozwoliła nam wdrożyć system w bardzo krótkim czasie co przełożyło się na stosunkowo niskie koszty wdrożenia oraz eksploatacji.

Z programu sBiznes® korzystamy w szerokim zakresie jego funkcjonalności. System sBiznes® ciągle jest doskonalony i rozwijany również pod kątem naszych uwag i wniosków. System dedykowany jest dla instytucji, ZOZ’ów, Szpitali oraz dla wszystkich, którzy poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb. To co wyróżnia ten system to gwarancja stosunkowo niewielkich kosztów uruchomienia i wdrożenia. Ze swej strony polecam sBiznes® wszystkim poszukującym niezawodnych systemów informatycznych do wspomagania działów kadrowo–płacowych, księgowych oraz logistycznych.

 

Bogumiła Wereska
SPZOZ w Stalowej Woli