sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

system erp dla warsztatu samochodowego

Oprogramowanie erp do efektywnego zarządzania warsztatem samochodowym.

Auto centrum to firma spełniająca oczekiwania swoich klientów w zakresie naprawy samochodów, sprzedaży części i diagnostyki. Przez lata zyskała zaufanie korzystających z jej usług dzięki czemu rozwija się i stawia na poszezanie swoich świadczeń. Przy dynamiczny wzroście powstała potrzeba łatwego zarządzania wszystkimi procesami firmy. Dlatego sBiznes okazała się rozwiązaniem idealnym dla niej. 

Kompleksowy i łatwy w użyciu program erp, który po wdrożeniu w stu procentach sprawdził się w warsztacie samochodowym Auto Centrum.

Firma korzysta z modułów służących organizacji pracy – „Obrót Towarów”, jak i funkcjonalności typowo biurowej – „Finanse”, „Księgowość”, „JPK-VAT”. Dzięki łatwej komunikacji z urzędem skarbowym składanie deklaracji stało się łatwe i ogranicza się do zaledwie chwili. Nasz system ERP doskonale sprawdza się w firmach usługowych. Wiemy jak ważna jest ergonomia pracy dlatego sBiznes ma ułatwioną komunikację z urzędami oraz poszczególnymi stanowiskami. Łatwość obsługi umożliwia szybkie i pełne wdrażanie nowych pracowników. Firma chętnie korzysta z usługi Help Desk. Jest to dodatkowa pomoc udzielana w przypadku pytań i konieczności wskazania odpowiednich rozwiązań. Opcja Help Desk jest szczególnie  przydatna w sytuacjach nagłych i awaryjnych.

 

 Krzysztof Orzechowicz  – Prezes sBiznes

 

Nasz system erp śmiało konkuruje z największymi producentami na polskim rynku. Co więcej klienci często przychodzą na nasze rozwiązanie rezygnując z produktów innych producentów. Zazwyczaj podają trzy główne powody: 

 

  • – Oszczędność, którą zapewnia im modułowa budowa naszego erp, czyli zapłata za realnie wykorzystywaną funkcjonalność.
  • – Wszechstronność oprogramowania co wpływa na jego kompleksowość.
  • – Łatwy i szybki dostęp do pomocy w razie potrzeby. 

 

Dzięki sprostaniu tym trzem oczekiwaniom nasze oprogramowanie konkuruje z programami erp zajmującymi wysokie pozycje w rankingu popularności. 

 

Krzysztof Pelczar  – Główny Inżynier Projektowania Systemów ERP 

Więcej informacji na www.sbzinzes.pl/wsparcie