sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

JMDK IT nasz partner

Nasz partner również korzysta z systemu sBiznes

sBiznes to oprogramowanie ERP, które jako jedyny system łączy wszystkie procesy finansowe, logistyczne, administracyjne i

magazynowe. Udostępnia on swoim użytkownikom dane, przez co ryzyko popełnienia błędu jest ograniczone do minimum. Odkryj ile cennego czasu możesz zaoszczędzić dzięki optymalizacji i automatyzacji pracy wynikającej ze zintegrowania wszystkich potrzebnych modułów w jednym programie. Program sBiznes posiada wydajną, bezpieczną i niezawodną bazę danych Microsoft SQL oraz stosuje najnowszą technologię .NET, co czyni go szybkim, wydajnym i bezpiecznym.

System ERP dopasowany do firmy

W trakcie rozwijania naszego systemu ERP trafiali do nas klienci z indywidualnymi potrzebami, których nie mogli zrealizować u konkurencyjnych firm. Do zadań mających dostosować nasz produkt do takich wymagań podchodzimy z dużym entuzjazmem. Dzięki indywidualnemu podejściu i dużej elastyczności zebraliśmy duże grono polecających nasz system ERP użytkowników. Jedną z zalet naszego oprogramowania jest fakt, iż jest ono nieustannie rozwijane i na bieżąco uaktualniane. Dzięki temu Twoja firma zawsze jest na bieżąco z regulacjami prawnymi i wymogami urzędów.