sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Firma Dagon poleca system sBiznes

Firma odzieżowa Dagon, która specjalizująca się w produkcji konfekcji damskiej korzysta z programu ERP sBiznes®

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe DAGON Sp. z o.o. jest prywatną polską firmą konfekcyjną. Firma mieści się w Krośnie w województwie podkarpackim, a produkcją odzieży zajmuje się od 1982 roku. Firma specjalizuje się w produkcji konfekcji damskiej a wyrobami są głównie sukienki, komplety, żakiety oraz płaszcze. Firma zatrudnia około 100 pracowników, posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe, wynikające z długoletniego doświadczenia i zaangażowania. Nowoczesny park maszynowy i warunki panujące w pracy owocują wysoką jakością wytwarzanych wyrobów. Wszelkie wykończenia oraz ozdoby czy detale wymagające szczególnej precyzji wykończone są ręcznie co sprawia, że wyroby Dagon są wyjątkowe i niepowtarzalne. Projektanci projektują odzież ze szczególną dbałością o detale, uwzględniając zawsze najnowsze trendy mody.

 

Sprawne wdrożenie systemu sBiznes

„Aby sprostać wyzwaniom rynkowym nasza firma potrzebowała profesjonalnego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Analiza rynkowa jednoznacznie wskazała na program do zarzadzania magazynem sBiznes®, który pozwala nam obecnie realizować wewnętrzne procesy sprawniej i efektywniej dzięki poprawie zarządzania poszczególnymi obszarami. Korzyści z implementacji programu są duże i jesteśmy zadowoleni z wyboru jaki dokonaliśmy”. Mówi Prezes Zarządu Pan Wiesław Łajdanowicz, który w dużej mierze koordynował proces wyboru oraz nadzorował wdrożenie programu w kolejnych obszarach ze strony firmy Dagon.

Wdrożenie systemu przebiega sprawnie i bezproblemowo podkreśla rozmówca. Implementacja programu pozwoliła na zoptymalizowanie i zautomatyzowanie procesów przebiegających w naszej firmie w obszarze zamówień, księgowości czy logistyki. Korzyści z automatyzacji procesów przy pomocy programu sBiznes® są istotne bowiem program znacząco usprawnił zarządzanie przedsiębiorstwem, co spowodowało poprawę zarządzania finansami oraz zasobami materiałowymi. Wdrożenie programu, przełożyło się również na poprawę komunikacji wewnątrz naszej firmy. Każdej firmie, która poszukuje pewnych i sprawdzonych rozwiązań polecamy program sBiznes® jako kompleksowe i niezawodne narzędzie wspierające procesy wewnętrzne