sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Klub Mixteam poleca sBiznes

sBiznes® znakomicie sprawdza się w UKS

UKS MixTeam Tarnowiec zalicza się do prężnie działających klubów sportowych na Podkarpaciu. Działalność i sukcesy UKS Mixteam spotkały się zarówno z uznaniem władz Gminy Tarnowiec jak i Podkarpackiego Związku Badmintona. Wielu zawodników klubu było powoływanych do kadry narodowej. Klub szczyci się wieloma medalami Mistrzostw Polski w wielu kategoriach wiekowych oraz rodzajach gier.

 

sBiznes sprawdza się nawet w klubach sportowych

Po szczegółowej analizie rynkowej systemów informatycznych wybraliśmy system ERP dla NGO i klubów sportowych sBiznes® do obsługi naszego Klubu. Wysoka niezawodność programu sBiznes®, ciągły rozwój funkcjonalności, otwartości na potrzeby użytkowników były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla Prezes UKS MixTeam.

Na szczególną uwagę zasługuje ergonomia, niezwykła prostota, oraz intuicyjność obsługi tego programu. Na podkreślenie zasługuje stosunkowo krótki czas uruchomienia oraz wdrożenia systemu sBiznes® co z punktu widzenia każdego użytkownika jest bardzo ważne gdyż pozwala przyśpieszyć proces wdrożenia oraz ograniczyć koszty funkcjonowania.

Zdecydowanie polecam program sBiznes® wszystkim klubom UKS oraz organizacją NGO, które cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb.

 

Wiceprezes Zarządu UKS MixTeam