sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Firma Krosstech Sp. z o.o. S.k. postawiła na rozwój z systemem sBiznes

Firma Krosstech Sp. z o.o. S.k. z Krosna korzysta z  programu ERP sBiznes®

Czołowy producent stojaków rowerowych i elementów małej architektury firma Krosstech Sp. z o.o. S.k. z Krosna dokonała wyboru systemu ERP dla magazynu sBiznes ® i był to najlepszy z możliwych wyborów.

Jesteśmy polskim producentem stojaków rowerowych, elementów małej architektury miejskiej, przemysłowej oraz drogowej. Dynamiczny rozwój firmy wymusił konieczność wdrożenia nowoczesnego systemu informatycznego, który będzie wspomagał nasze procesy decyzyjne.

Po wnikliwej analizie systemów dostępnych na rynku wybraliśmy system sBiznes ® i patrząc z perspektywy czasu był to optymalny wybór dla naszej firmy.

 

System sBiznes® jest dobrym wyborem

System ERP dla produkcji sBiznes® spełnia nasze oczekiwania a jego intuicyjność pozwoliła nam wdrożyć w stosunkowo krótkim czasie podstawowe moduły i funkcjonalności. Obecnie wdrażamy kolejne moduły, które przyśpieszą nasze procesy decyzyjne oraz usprawnią zarządzanie produkcją i sprzedażą.

System sBiznes® ciągle jest doskonalony, rozwijany i już wkrótce może dominować na polskim rynku. Dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Ze swej strony polecam to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodne systemy informatyczne w przystępnej cenie.

 

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Krosstech Sp. z o.o. S.k. Arkadiusz Tutak