sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Firma Partner poleca sBiznes

System klasy ERP sBiznes® spełnia wszystkie nasze wymagania

Firma PARTNER to 15-sto letnie doświadczenie w sektorze budowlanym. Jako firma budowlana z okolic Jasła od samego początku działalności utrzymujemy bardzo wysoki poziom realizowanych usług remontowo-budowlanych, popartych doświadczeniem i szeroką wiedzą. Specjalizujemy się w wykonywaniu m.in.: instalacji systemów centralnego odkurzania, instalacji co, wodno-kanalizacyjnych, solarnych i innych, usług serwisowych urządzeń grzewczych, wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych, projektowaniu, montażu i serwisie rekuperatorów.

Zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych, które cenią sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania. Kładziemy nacisk na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Poznajemy nowoczesne trendy i metody działania wzbogacające pakiet naszej oferty. Klienci mogą liczyć na fachowe i kompleksowe doradztwo oraz indywidualne traktowanie.

 

Firma PARTNER poleca program ERP sBiznes

W procesie informatyzacji firmy po dogłębnej analizie rynkowej zdecydowano o wyborze systemu klasy ERP dla małych i średnich firm sBiznes® i z perspektywy czasu okazało się, że był to znakomity wybór. System ten spełnia wszystkie nasze wymagania a prostota i intuicyjność obsługi pozwoliła nam wdrożyć system w bardzo krótkim czasie. Dostrzegamy , że sBiznes® stale jest rozwijany i unowocześniany co można zauważyć w kolejnych aktualizacjach programu. Bez tego programu trudno dzisiaj wyobrazić sobie pracę w naszej firmie. Polecam ten system wszystkim poszukującym niezawodnych i stosunkowo niedrogich systemów informatycznych. System sBiznes® właśnie do takich należy.