sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Branża spożywcza wybiera sBiznes

ZPC FLISAN Robert Flis korzysta z programu sBiznes®

Specjalizujemy się w produkcji wafli smakowych. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1995 roku. Od chwili powstania systematycznie rozwijamy się, wzbogacamy park maszynowy, śledzimy nowinki branży cukierniczej i stale udoskonalamy technologię. Od początku swej działalności kładliśmy nacisk na jakość naszych wyrobów, dzięki czemu są one chętnie kupowanymi przekąskami na rynku lokalnym, w kraju oraz za granicą. Nasze wafle nie zawierają cukru, konserwantów ani sztucznych barwników, są produkowane wyłącznie z naturalnych surowców.

W 2004 wprowadziliśmy system zarządzania jakością HACCP, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że produkujemy wafelki z zachowaniem najwyższych wymogów sanitarnych. Świadczymy również usługi transportowe pojazdami wyposażonymi w agregaty chłodnicze na terenie Polski.

 

Modułowa budowa programu sBiznes

Po wnikliwej analizie rynkowej dokonaliśmy wyboru programu do obsługi magazynu sBiznes®, który spełnia nasze oczekiwania funkcjonalne, a intuicyjność i ergonomia programu pozwoliła nam wdrożyć w stosunkowo krótkim czasie podstawowe moduły co przełożyło się na stosunkowo niskie koszty wdrożenia. System sBiznes® ciągle jest doskonalony i rozwijany także pod kątem naszych potrzeb. System dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb. Ze swej strony polecam sBiznes® dla wszystkich poszukujących niezawodnych systemów informatycznych do prowadzenia biznesu.

 

Pełnomocnik Firmy ZPC FLISAN