sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Zintegrowane oprogramowanie ERP do zarządzania spółdzielnią handlową

sBiznes to wygodny i wszechstronny system ERP, który sprawdził się w zarządzaniu zespołem jednostek handlowych

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywcza w Stalowej Woli jest firmą handlową, obejmuje 18 placówek handlowych, Hurtownię, Zakład Piekarsko-Ciastkarski, restaurację „LASOWIANKA”, restaurację „SŁONECZNA” i bar „KAPRYS”. W swoich placówkach prowadzi sprzedaż detaliczną produktów spożywczych, chemii gospodarczej i artykułów gospodarstwa domowego. Firma zajmuje się również wynajmem powierzchni biurowych, magazynowych i sklepowych. Obecnie firma jest pracodawcą blisko trzystu osób. 

Umiejętność dostosowania się do zmieniającej się sytuacji gospodarczej, profesjonalne zarządzanie firmą, poszukiwanie nowych rozwiązań w działalności sprawia, że Społem jest widoczną i konkurencyjną firmą na rynku lokalnym. Zarządzanie tak duża i rozbudowaną firmą wymaga odpowiedniego narzędzia. Idealnym rozwiązaniem okazała się sBiznes – program ERP dla usług. Dzięki szerokiej funkcjonalności to jedno narzędzie sprawdza się w roli organizacyjnej tak dużej jednostki. Firma Społem wykorzystuje niemal wszystkie moduły i dzięki temu jest świadectwem kompleksowości naszego oprogramowania. Obecnie zastosowanie znajdują segmenty: „Finanse i Księgowość”, „Obrót Towarowy”, „Personel”, „ Majątek Trwały”,  „Gastronomia”, „Pliki JPK_V”, „Dziennik Zadań”, „Elektroniczne Zwolnienia Lekarskie”, „E- sprawozdania”, „PPK” oraz, Funkcje do Excela.

Dobra organizacja pracy i jej ergonomia to klucz do zachowania porządku przy efektywnym zarządzaniu firmą. Dlatego ogromną zaletą sBiznes jest jego wszechstronność i praktycznie samowystarczalność. 

 

Andrzej Maziarz – Główny Inżynier i Projektant Systemów ERP 

 

Obsługa całej firmy w programie sBiznes

Przykład zastosowania naszego oprogramowania w tak dużej firmie i w tak szerokim zakresie napawa nas dumą. Łatwa i szybka implementacja ERP oraz szkolenie, które nie wymaga dużej ilości czasu sprawiają, że nasze oprogramowanie ERP jest zdolne do objęcia pracy nad zarządzaniem całą firmą w zaledwie kilka dni. Nowoczesny System Zarządzania wszystkimi procesami firmy w dzisiejszych realiach rynkowych jest koniecznością. Wśród głównych czynników opowiadających się za tym są:

🔹 Oszczędność środków – obsługa całej firmy poprzez jeden program 

🔹 Kompleksowość rozwiązania ERP – wszystkie niezbędne dane oraz działania firmy możliwe są do łatwego śledzenia i nadzorowania.

🔹 Bezpieczeństwo danych i łatwy do nich dostęp – wszystkie działania można w błyskawiczny sposób odnaleźć a dane są bezpiecznie mnprzechowywane i zabezpieczone kopią.

 

PSS Społem Stalowa Wola 

Krzysztof Orzechowicz – Prezes sBiznes