Program dla gastronomii - sBiznes GASTRONOMIA

Oprogramowanie dla gastronomii

sBiznes to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie także dla gastronomii. Jeżeli prowadzisz restauracje, jadalnię lub pub to powinieneś postawić na sprawdzony program o szerokim zastosowaniu. Nasze oprogramowanie gastronomiczne to narzędzie, które pomoże rozwinąć twój biznes i zdobyć przewagę nad konkurencją oraz obniżyć koszty.

Jako twórcy oprogramowania postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania. Stosunek jakości do ceny sprawia, że jest ono obecnie najciekawszą propozycją na rynku i sposobem na rozwinięcie Waszego biznesu. Postawiliśmy na Współpracę Partnerską, do której każda ze stron wchodzi na równorzędnych warunkach. Dołączając do użytkowników otrzymujecie Państwo sprawdzone narzędzie, które z powodzeniem zostało już zaimplementowane w wielu polskich firmach. Dostajecie produkt, nieustannie rozwijany i rozbudowywany, dzięki któremu zyskacie pełną wiedzę i kontrolę nad swoją firmą. sBiznes GASTRONOMIA to w pełni zintegrowane środowisko umożliwiające obsługę takich modułów jak księgowość, magazyny, HR, itd.

 

Program gastronomiczny sBiznes GASTRONOMIA – pakiet korzyści

Nasze oprogramowanie dla gastronomii pomoże ci zaoszczędzić czas, dzięki lepszej organizacji dokumentacji i łatwiejszemu zarządzaniu nią. Dokumenty znajdujące się w jednym miejscu to również łatwiejsze zarządzanie nimi i oszczędność twojego czasu. Umożliwia też zwiększenie efektywności pracy twojego zespołu.

Nasze oprogramowanie dla restauracji daje także łatwy i szybki dostęp do informacji. Całą firmę możesz mieć w jednej aplikacji, a szybka i bezpieczna wymiana dokumentów umożliwia nieskrępowaną wymianę informacji i komunikacje między pracownikami, kontrahentami i urzędami. Oprogramowanie gastronomiczne sBiznes to nie tylko kompleksowe, ale również bezpieczne rozwiązanie. Zaszyfrowane dane firmy znajdują się w zabezpieczonej chmurze z opcjami backupu.

Dzięki oprogramowaniu obniżysz koszty pracy. Nasze programy dla gastronomii to przede wszystkim:

 

🔹 ergonomia pracy

 

🔹 automatyzacja

 

🔹 możliwość pracy zdalnej

 

Co najważniejsze to dzięki segmentowej budowie programu płacisz jedynie za funkcje, z których korzystasz. Zawsze masz możliwość zwiększenia funkcjonalności programu. Dzięki programowi w dowolnym momencie i bez problemów wyślesz dokumenty do kontrahentów i urzędów oraz rozliczysz faktury i pracowników. Wszystko to zrobisz zdalnie. Korzystając z naszego oprogramowania gastronomicznego, otrzymujesz pełne wsparcie techniczne. Wdrożenie naszego systemu odbywa się zdalnie i zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24 godziny.

 

Oprogramowanie do obsługi gastronomii sBiznes

Program sBiznes GASTRONOMIA to najnowocześniejsze rozwiązanie dla restauracji, pubów, hoteli i innych obiektów gastronomicznych.
Jego najważniejsze zalety to:

 

🔹 możliwość zakupu na własność lub system abonamentowy

 

🔹 intuicyjny interfejs i obsługa

 

🔹 prosta obsługa magazynu

 

🔹 kontrola stanów magazynowych i zaplecza

 

🔹 przystępny i czytelny układ programu, który można opanować w krótkim czasie

 

🔹 przygotowanie receptur kuchennych – kontrola food cost’u

 

🔹 prosta kalkulacja imprez okolicznościowych

 

🔹 obliczanie wartości kalorycznych potraw

 

🔹 obsługa programu na urządzeniach POS

 

🔹 pełna integracja z aplikacją sBiznes (Księgowość, Płace, ECP, itp.)

 

sBiznes GASTRONOMIA – oprogramowanie gastronomiczne dostosowane do twoich potrzeb

Programy dla gastronomii sBiznes GASTRONOMIA to niezawodne, funkcjonalne i proste w obsłudze oprogramowanie.
Dzięki budowie modułowej program można dostosować w miarę potrzeb do rozwijającej się firmy. Obiekty gastronomiczne na pewno zainteresuje moduł Transakcje. Dzięki wielu konfigurowalnym opcjom każdy lokal dostosuje go do swoich potrzeb.

Moduł pomoże podzielić lokal na sale i stoliki i generować osobne transakcje dla nich. Ułatwia to pracę i daje dużą dawkę danych dotyczących obłożenia. Moduł ten również współpracuje wagami, drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Dzięki niemu również sprawnie rozliczysz czas pracy pracowników.

Oprogramowanie dla gastronomii możesz wypróbować całkowicie za darmo, ściągając jego wersję demo lub kontaktując się z naszym biurem.

Zobacz opinię tych, którzy nam zaufali

Zanim podejmiesz decyzję wypróbuj sBiznes lub umów prezentację

Wypróbuj za darmo system sBiznes

Przetestuj produkt sBiznes i poznaj jego możliwości

wybieram

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem sBiznes

wybieram