Program dla gastronomii - sBiznes GASTRONOMIA

Oprogramowanie dla gastronomii

 

sBiznes to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie także dla gastronomii. Jeżeli prowadzisz restauracje, jadalnię lub pub to powinieneś postawić na sprawdzony program o szerokim zastosowaniu. Nasze oprogramowanie dla gastronomii to narzędzie, które pomoże rozwinąć twój biznes i zdobyć przewagę nad konkurencją oraz obniżyć koszty.

Jako twórcy oprogramowania postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania. Stosunek jakości do ceny sprawia, że jest ono obecnie najciekawszą propozycją na rynku i sposobem na rozwinięcie Twojego biznesu. Postawiliśmy na Współpracę Partnerską, do której każda ze stron wchodzi na równorzędnych warunkach. Dołączając do grona użytkowników, otrzymujesz sprawdzone narzędzie, które z powodzeniem zostało dotąd zaimplementowane w wielu polskich firmach. Dostarczamy produkt, nieustannie rozwijany i rozbudowywany, dzięki któremu zyskacie Państwo pełną wiedzę i kontrolę nad swoją firmą. Program gastronomiczny sBiznes GASTRONOMIA to w pełni zintegrowane środowisko umożliwiające obsługę takich modułów jak księgowość, magazyny, HR, itd.

 

Program gastronomiczny sBiznes GASTRONOMIA – pakiet korzyści

 

Oprogramowanie komputerowe w lokalach gastronomicznych pomoże ci zaoszczędzić czas, dzięki lepszej organizacji dokumentacji i łatwiejszemu zarządzaniu nią. Dokumenty znajdujące się w jednym miejscu to również łatwiejsze zarządzanie nimi i oszczędność twojego czasu. Umożliwia też zwiększenie efektywności pracy twojego zespołu.

Nasze oprogramowanie dla restauracji daje także łatwy i szybki dostęp do informacji. Całą firmę możesz mieć w jednej aplikacji, a szybka i bezpieczna wymiana dokumentów umożliwia nieskrępowaną wymianę informacji i komunikacje między pracownikami, kontrahentami i urzędami. Oprogramowanie gastronomiczne sBiznes to nie tylko kompleksowe, ale również bezpieczne rozwiązanie. Zaszyfrowane dane firmy znajdują się w zabezpieczonej chmurze z opcjami backupu.

Dzięki oprogramowaniu obniżysz koszty pracy. Nasze systemy dla gastronomii to przede wszystkim:

 

– ergonomia pracy

– automatyzacja

– możliwość pracy zdalnej

 

Co najważniejsze to dzięki segmentowej budowie programu, płacisz jedynie za funkcje, z których korzystasz w swoim biznesie gastronomicznym. Zawsze masz możliwość implementacji modułów dodatkowych. Dzięki programowi w dowolnym momencie i bez problemów wyślesz dokumenty do kontrahentów i urzędów oraz rozliczysz faktury i pracowników. Wszystko to zrobisz zdalnie. Korzystając z naszego oprogramowania komputerowego w lokalach gastronomicznych, otrzymujesz pełne wsparcie techniczne. Wdrożenie naszego systemu odbywa się zdalnie i zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24 godziny.

 

Oprogramowanie do gastronomii sBiznes

 

Program sBiznes GASTRONOMIA to najnowocześniejsze rozwiązanie dla restauracji, pubów, hoteli i innych obiektów gastronomicznych.

Jakie są zalety korzystania z oprogramowania dla gastronomii? To przede wszystkim:

 

– możliwość zakupu na własność lub system abonamentowy

– intuicyjny interfejs i obsługa

– prosta obsługa magazynu

– kontrola stanów magazynowych i zaplecza

– przystępny i czytelny układ programu, który można opanować w krótkim czasie

– przygotowanie receptur kuchennych – kontrola food cost’u

– prosta kalkulacja imprez okolicznościowych

– obliczanie wartości kalorycznych potraw

– możliwość korzystania na urządzeniach POS

– pełna integracja z aplikacją sBiznes (Księgowość, Płace, ECP, itp.)

 

sBiznes GASTRONOMIA – oprogramowanie dla gastronomii dostosowane do twoich potrzeb

 

Programy dla gastronomii sBiznes GASTRONOMIA to niezawodne, funkcjonalne i proste w obsłudze oprogramowanie. Dzięki budowie modułowej program można dostosować w miarę potrzeb do rozwijającej się firmy. Obiekty gastronomiczne na pewno zainteresuje moduł Transakcje. Dzięki wielu konfigurowalnym opcjom każdy lokal dostosuje go do swoich potrzeb.

Moduł pomoże podzielić lokal na sale i stoliki i generować osobne transakcje dla nich. Ułatwia to pracę i daje dużą dawkę danych dotyczących obłożenia. Moduł ten również współpracuje wagami, drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Dzięki niemu również sprawnie rozliczysz czas pracy pracowników.

Oprogramowanie dla gastronomii możesz wypróbować całkowicie za darmo, ściągając jego wersję demo lub kontaktując się z naszym biurem.

 

 

 

Zobacz opinię tych, którzy nam zaufali

Zanim podejmiesz decyzję wypróbuj sBiznes lub umów prezentację

Wypróbuj za darmo system sBiznes

Przetestuj produkt sBiznes i poznaj jego możliwości

wybieram

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem sBiznes

wybieram