sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Firmy z sektora budowlanego wybierają sBiznes

Firma SOLID-BUD korzysta z systemu sBiznes®

Firma SOLID-BUD powstała w styczniu 1994r. w pierwszej fazie jako spółka cywilna a od grudnia 1997r. jako spółka z ograniczona odpowiedzialnością. Zmiana osobowości prawnej nie zmieniła działania firmy, nie spowodowała większych zmian strukturalnych, wręcz przeciwnie przyczyniła się do dynamicznego jej rozwoju.

SOLID-BUD buduje sieci wodno-kanalizacyjne, gazowe, teletechniczne oraz pełny zakres robót drogowych. Od wielu lat firma ma zawarte stałe umowy z Gazownią Warszawską na budowę sieci gazowych, przebudowy gazociągów i usuwanie awarii na sieciach gazowych.
Firma zatrudnia pracowników o wysokich kwalifikacjach wykonujących bezpośrednio prace budowlane, a także doświadczonych i posiadających uprawnienia budowlane inżynierów i techników sprawujących nadzór. Ponadto nad finansami firmy czuwa profesjonalny zespół księgowy, działają również komórki zaopatrzenia, kadr i BHP.

 

Firma SOLID-BUD jest zadowolona z naszych rozwiązań

Po analizie rynkowej dokonaliśmy wyboru systemu informatycznego ERP dla małych i średnich firm sBiznes® i był to bardzo dobry wybór. Ten system spełnia nasze wymagania a intuicyjność pozwoliła nam wdrożyć program w stosunkowo krótkim czasie. System sBiznes® ciągle jest doskonalony i rozwijany co dostrzegamy w kolejnych aktualizacjach. System dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Ze swej strony polecam to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodnych systemów informatycznych.