sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

UKS Orbitek korzysta z sBiznes

Program dla Uczniowskich Klubów Sportowych oraz NGO

UKS Orbitek należy do najlepszych klubów sportowych na Podkarpaciu oraz do ścisłej czołówki klubów badmintonowych w Polsce. Działalność i sukcesy UKS ORBITEK spotkały się z uznaniem i pochlebnymi opiniami władz Gminy Żyraków, Podkarpackiego Związku Badmintona oraz Polskiego Związku Badmintona. Przez ostatnie 25 lat wielu zawodników klubu było powoływanych do kadry narodowej. Klub szczyci się wieloma medalistami Mistrzostw Polski w wielu kategoriach wiekowych oraz rodzajach gier. Profesjonalne narzędzie informatyczne to dzisiaj podstawa i nieodzowny elementem każdego profesjonalnego biznesu, w tym również klubów UKS.

 

Proste, intuicyjne i niezawodne narzędzie sBiznes ERP

Po obszernej analizie rynkowej systemów informatycznych wybraliśmy program dla klubów sportowych i NGO sBiznes® do obsługi naszego Klubu. Wysoka niezawodność programu sBiznes®, ciągły rozwój funkcjonalności, otwartości na potrzeby użytkowników były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla Prezes UKS Orbitek Pan Andrzej Rachwał.

Na szczególną uwagę zasługuje niezwykła prostota, ergonomia oraz intuicyjność obsługi tego programu. Należy podkreślić stosunkowo krótki czas uruchomienia oraz wdrożenia systemu sBiznes® co z naszego punktu widzenia jest bardzo ważne gdyż pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania. Ze swej strony polecam program sBiznes® wszystkim klubom UKS oraz organizacją NGO, które cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb.

 

Prezes Zarządu UKS Orbitek Straszęcin