sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Biuro Rachunkowo-Księgowe AKTYW poleca sBiznes ERP

Biuro Rachunkowe „AKTYW” korzysta z systemu ERP

Nowoczesne wspomaganie rachunkowości przy pomocy programu księgowego sBiznes.

Coraz więcej firm powierza księgowość podmiotom zewnętrznym, takim jak nasze biuro rachunkowe. Działamy na rynku od 2003 roku. Dobre biuro rachunkowe, to przede wszystkim rzetelne prowadzenie księgowości, indywidualne podejście do Klienta, referencje i doświadczenie w branży.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się w życzliwej, przyjaznej atmosferze oraz w  przeświadczeniu, że zawsze mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów nr 27136/01 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług w firmie PZU S.A. Profesjonalne narzędzie informatyczne to dzisiaj podstawa i nieodzowny elementem każdego profesjonalnego biznesu, w tym również Biura Rachunkowego.

 

System klasy ERP wspomaga biuro rachunkowe

Po obszernej  analizie rynkowej systemów informatycznych wybraliśmy system ERP dla małych i średnich firm sBiznes® do obsługi naszego Biura. Kompleksowe podejście do biznesu oraz nowoczesna technologia w  postaci systemu sBiznes® pozwala nam profesjonalnie obsługiwać klientów. Wysoka niezawodność programu sBiznes®,  otwartości na zmiany i potrzeby użytkowników były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla Właściciel Biura Pan Piotr Stefanik.

Na szczególną uwagę zasługuje prostota, ergonomia oraz intuicyjność obsługi programu. Należy podkreślić stosunkowo krótki czas wdrożenia systemu sBiznes® co z punktu widzenia każdej działalności gospodarczej jest bardzo ważne gdyż pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania. Ze swej strony polecam  program sBiznes® wszystkim biurom rachunkowym, które cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb.