sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Biuro księgowe korzysta z sBiznes.

Wspomaganie rachunkowości przy pomocy programu sBiznes

Wspomaganie rachunkowe Standard to nowoczesna w swoim podejściu firma świadcząca usługi finansowo-księgowe. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie usług z zakresu rachunkowości oraz znajomości zagadnień prawnych i finansowych jesteśmy znaną i cenioną firmą nie tylko w swoim regionie. Profesjonalne narzędzie informatyczne to dzisiaj podstawa i nieodzowny element każdego profesjonalnego biznesu, w tym również Biura Rachunkowego.

 

Biuro rachunkowe STANDARD wybrało program sBiznes

Po obszernej i wnikliwej analizie rynkowej systemów informatycznych wybraliśmy program finansowo-księgowy sBiznes do obsługi naszego Biura. Kompleksowe podejście do biznesu oraz nowoczesna technologia w postaci systemu sBiznes pozwala nam pozyskiwać nowych klientów. Wysoka niezawodność programu sBiznes, otwartości na zmiany i potrzeby użytkowników były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla Prezes firmy, STANDARD BR Pani Renata Lewandowska.

Na szczególną uwagę zasługuje prostota, ergonomia oraz intuicyjność obsługi programu. Należy podkreślić stosunkowo krótki czas wdrożenia systemu sBiznes co z punktu widzenia każdej działalności gospodarczej jest bardzo ważne gdyż pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania. Ze swej strony polecamy program sBiznes wszystkim biurom rachunkowym, które cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz poszukują rozwiązań na miarę potrzeb.