Oprogramowanie dla firm transportowych i usługowych

Program do spedycji – niezbędny w każdej firmie

Rozwój logistyki w Polsce wynika z kilku aspektów. Z pewnością zdecydowanie lepsza sieć dróg ekspresowych i autostrad pozwala na znacznie szybsze przemieszczanie średnich oraz długich dystansów. Nie można także zapomnieć o bardzo ścisłym połączeniu gospodarczym z krajami Unii Europejskiej oraz stale rosnącemu zainteresowaniu szeroko rozumianą branżą e-commerce. Dlatego właśnie coraz więcej osób inwestuje w wejście w branżę logistyczną. Do prawidłowego funkcjonowania konieczny jest Oprogramowanie dla firm transportowych i usługowych sBiznes, który może wydatnie pomóc w planowaniu wszelkiego rodzaju procesów zachodzących w naszym przedsiębiorstwie.

 

Program do transportu – kompatybilny z wieloma aplikacjami

Trudno nie zauważyć, że większość czynności obecnie wykonujemy przez internet. Kwestie zawodowe nie są wyjątkiem szczególnie w przypadku, gdy mówimy o konieczności ciągłego monitorowania produktów oraz materiałów będących w trasie. Właśnie dlatego program do transportu musi być zsynchronizowany z aplikacją GPS. Można oczywiście wydać miliony dolarów na jej stworzenie, ale chyba lepiej skorzystać z integracji z mapami dostarczanymi przez Google. Nie można także zapominać o innych systemach – magazynowych, bankowych czy księgowych. Program do transportu sBiznes także świetnie z nimi współpracuje po to, aby zapewnić pracownikom szybsze i bardziej efektywne wykonywanie swoich obowiązków.

 

Program transportowo-spedycyjny dopasowany do wielkości

Oczywiście obecnie na rynku nie znajdziemy kilku liderów, którzy w stu procentach dominują rynek. Jasne, najwięksi gracze mają zdecydowanie największe udziały, aczkolwiek małe i średnie przedsiębiorstwa także są bardzo istotnym elementem całego systemu logistycznego. Szczególnie dotyczy to usług świadczonych w danym regionie. Dlatego właśnie program transportowo-spedycyjny powinien być odpowiednio przygotowany pod dane potrzeby. Zupełnie inaczej funkcjonują gigantyczne korporacje, aniżeli małe, kilkuosobowe działalności.

 

ERP dla usług logistycznych

Nie da się ukryć, że sBiznes ERP dla usług logistycznych ma kapitalne znaczenie w rozwoju każdej firmy. Przede wszystkim przyspiesza wszystkie procesy, na przykład poprzez eliminację błędów i powielanie wprowadzania tych samych danych do systemu. Zdajemy sobie również sprawę, że lwią część pracy wykonujecie z dala od stanowiska pracy. Właśnie z tego powodu sBiznes ERP dla usług zajmujących się transportem oraz spedycją wyposażamy w aplikację mobilną sHandlowiec, dzięki której możesz monitorować wszystkie procesy poprzez sięgnięcie do kieszeni.

Zobacz opinię tych, którzy nam zaufali

Zanim podejmiesz decyzję wypróbuj sBiznes lub umów prezentację

Wypróbuj za darmo system sBiznes

Przetestuj produkt sBiznes i poznaj jego możliwości

wybieram

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem sBiznes

wybieram