sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Wspomaganie biznesu przy pomocy programu sBiznes

Wspomagamy nasz biznes przy pomocy programu sBiznes

TAX IT Partner to nowoczesna w swoim podejściu firma świadcząca usługi finansowo-księgowe wraz z usługami informatycznymi. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie usług z zakresu rachunkowości, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego i finansowego oraz wsparcia procesów biznesowych technikami informatycznymi jest czołową firmą nie tylko w swoim regionie. Ponad 20 lat doświadczeń, ciągły rozwój i samodoskonalenie, a także wciąż aktualizowana bądź zdobywana na nowo wiedza są naszym największym atutem.

 

sBiznes poleca firma TAX IT Partner

Przenikanie się świata finansów oraz technik informatycznych stanowi dziś nieodzowny elementem każdego profesjonalnego biznesu. Zajmujemy się szeroko rozumianą informatyzacją przedsiębiorstw, łącząc wiedzę i doświadczenie z zakresu rachunkowości i informatyki. Znajomość rachunkowości przedsiębiorstw sprawia, że doskonale rozpoznajemy potrzeby naszych klientów, starając się usprawnić wszelkie aspekty działalności operacyjnej i ich współdziałanie z komórkami finansowymi przedsiębiorstwa. Prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania sBiznes® połączone z aspektami rachunkowości i podatków, korzystając ze wsparcia licencjonowanego Doradcy Podatkowego.

Po wnikliwej analizie systemów wybraliśmy program finansowo księgowy sBiznes® do obsługi własnej działalności oraz firm naszych klientów. Kompleksowe podejście do biznesu oraz nowoczesna technologia w postaci systemu sBiznes® pozwala nam pozyskiwać nowych klientów. Elastyczność programu sBiznes®, otwartości na zmiany i potrzeby użytkowników oraz czas reakcji serwisu były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla właściciel firmy, Doradca Podatkowy Pan Radosław Belniak. Należy podkreślić stosunkowo krótki czas wdrożenia systemu sBiznes® oraz intuicyjność obsługi co z naszego punktu widzenia jest bardzo istotne zarówno dla naszej firmy jak i naszych klientów, dla których istotnym elementem są koszty funkcjonowania.