O nas, tworzymy oprogramowanie ERP

 

Naszym zadaniem jest tworzenie systemów informatycznych ERP, które pomagają w uporządkowaniu procesów wewnętrznych oraz w optymalnym wykorzystaniu zasobów w firmie. Tworzymy zespół, który niewątpliwie posiada duże doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w tworzeniu aplikacji biznesowych.

 

Działamy na terenie całego kraju poprzez rozbudowany system partnerski. Mamy kilkaset sukcesywnych wdrożeń. Nasz priorytet to zadowolenie i dobre zdanie klientów. Skuteczne i szybkie wsparcie dla naszych klientów to również nasz cel. Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę naszych klientów zarówno w bieżącej obsłudze jak i w sprawach doradczych.

 

tworzenie systemów informatycznych erp
 

Od 2016 roku z sukcesem przeprowadziliśmy blisko 1500 wdrożeń i obecnie z naszego oprogramowania korzysta około 5000 użytkowników z 16 branży. Wśród nich znajdują się zarówno duże firmy o zasięgu globalnym, średnie działające na rynku lokalnym jak i małe, które swoją działalność ograniczają do miasta pochodzenia. Każdy z nich jest dla nas równie ważnym partnerem w którego potrzeby wsłuchujemy się i dzięki którym rozwijanie oraz tworzenie systemów informatycznych ERP jest dopasowane do wymagań.

 

 

Proponowane przez nas rozwiązania oraz zgromadzona podczas prowadzenia wielu projektów wiedza merytoryczna pozwala naszym klientom na:

 

🔹 lepsze wykorzystanie potencjału przedsiębiorstwa,

🔹 osiągnięcie przewagi konkurencyjnej,

🔹 sprawne przeprowadzanie zmian organizacyjnych,

🔹 zapewnienie bieżących analiz i redukcji kosztów.

 

Współpracujemy z renomowanymi krajowymi dostawcami oprogramowania i sprzętu, przez co zapewniamy zgodność z obowiązującym w Polsce prawem. Oferowane przez nas rozwiązania informatyczne oparte są głównie o technologie firmy Microsoft. Nasze zaplecze programistyczne i wdrożeniowe umożliwia elastyczne dostosowanie oferowanego systemu do specyfiki danej firmy czy organizacji.

 

sBiznes to innowacyjny, przejrzysty, intuicyjny oraz prosty w obsłudze program. Zawiera on elementy niezbędne do wspomagania pracy, obsługi, zarządzania, nadzoru i kontroli mikro, małych i średnich firm. Aplikacja wspomaga zarządzanie wszystkimi aspektami prowadzonej działalności. Jedną z zalet naszego oprogramowania jest fakt, iż jest ono nieustannie rozwijane i na bieżąco uaktualniane. Dzięki temu Twoja firma zawsze jest na bieżąco z regulacjami prawnymi i wymogami urzędów.