sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Pegazowa Wola poleca sBiznes ERP dla Rachunkowości

sBiznes ERP dla Biura Rachunkowego

Pełne i nowoczesne wspomaganie Biura Rachunkowego przy pomocy programu sBiznes®. Biuro Rachunkowe „Pegazowa Wola” działa w Bieszczadach i ma liczne grono zadowolonych klientów. Oferujemy Państwu rzetelną i miłą obsługę, darmowe doradztwo w zakresie zakładania działalności i rozwiązań księgowych. Oferta skierowana jest do małych jak i średnich przedsiębiorców. W pracy kierujemy się przede wszystkim Państwa satysfakcją. Każdy nasz klient jest traktowany przez nas indywidualnie. W pracy stawiamy głównie na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się w życzliwej, przyjaznej atmosferze oraz w przeświadczeniu, że zawsze mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów.

 

Pegazowa wola poleca program sBiznes

Po szczegółowej analizie rynkowej systemów informatycznych oraz zasięgnięciu opinii z innych biur rachunkowych został wybrany program dla Biur Rachunkowych sBiznes® do obsługi naszego Biura. Kompleksowe podejście do biznesu oraz nowoczesna technologia w postaci systemu sBiznes® pozwala nam profesjonalnie obsługiwać klientów. Wysoka niezawodność programu sBiznes®, otwartość na zmiany i potrzeby użytkowników były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla Właścicielka Biura Rachunkowego Pegazowa Wola Pani Elżbieta Kobus. Należy podkreślić stosunkowo krótki czas wdrożenia systemu sBiznes® oraz profesjonalną pomoc informatyków.

Ze swej strony polecam program sBiznes® wszystkim biurom rachunkowym, które cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb.