sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Firma MARTSPORT poleca sBiznes

Firma FHU MARTSPORT poleca sBiznes jako niezawodne narzędzie dla biznesu

FHU MARTSPORT jest firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży handlowej, usług gastronomicznych oraz odzieży sportowej. Głównym przedmiotem naszej działalności jest organizacja szkoleń dla sportowców, usługi gastronomiczne oraz nadruki na zamówionych materiałach. Posiadamy nowoczesne maszyny do realizacji zleceń. Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i w skali całego kraju. Nasze usługi są profesjonalne pod każdym względem co doceniło już wielu naszych zleceniodawców.

Po szczegółowej analizie rynkowej wybrałem program dla firm usługowych sBiznes® , który wydawał się najbardziej optymalnym systemem dla naszej działalności. Prostota obsługi oraz intuicyjność systemu pozwoliła nam wdrożyć program w stosunkowo krótkim czasie co było dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Obecnie korzystamy z szerokich możliwości tego system i nie wyobrażamy sobie pracy z innym programem niż sBiznes®, który ciągle jest jeszcze rozwijany i już wkrótce może dominować na polskim rynku. Kolejne aktualizacje dostosowują system ERP do zmieniającego się prawa oraz zawierają funkcje i udogodnienia, które również mogą zgłaszać użytkownicy programu.

 

Program sBiznes personalizowany do potrzeb danej firmy

System sBiznes® dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Polecam system sBiznes® wszystkim poszukującym niezawodnych a zarazem prostych w obsłudze systemów informatycznych dla swojej działalności. Znakomita obsługa w systemie Help Desk oraz szybki i pewny dostęp do bieżących aktualizacji.

 

Właściciel Firmy
Andrzej Rachwał