sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Biuro księgowe poleca sBiznes.

Nowoczesne wspomaganie Biura Rachunkowego przy pomocy programu sBiznes®

Biuro Rachunkowe INFORACH działa od 2014 roku i ma liczne grono zadowolonych klientów. Oferuje Państwu rzetelną i miłą obsługę, darmowe doradztwo w zakresie zakładania działalności i rozwiązań księgowych. Oferta skierowana jest do małych jak i średnich przedsiębiorców . W pracy kieruję się przede wszystkim Państwa satysfakcją. Przy prowadzeniu pełnej księgowości wykorzystywany jest program sBiznes® co zapewnia wysoką jakość obsługi. Dla klientów dostępny jest również darmowy program do wystawiania faktur i panel klienta dla będących na ryczałcie czy KPiR. Każdy klient jest inny i traktowany przez nas indywidualnie.

Posiadam licencję Ministerstwa Finansów nr 9514/2005. Ukończyłam Akademię (Uniwersytet) Ekonomiczną w Krakowie, z tytułem mgr rachunkowości. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się w życzliwej, przyjaznej atmosferze oraz w przeświadczeniu, że zawsze mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów nr 27136/01 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług w firmie PZU S.A.


biuro rachunkowe info rach

 

System sBiznes® to nie przypadkowy wybór

Po szczegółowej analizie rynkowej systemów informatycznych oraz zasięgnięciu opinii specjalistów został wybrany system sBiznes® do obsługi naszego Biura. Kompleksowe podejście do biznesu oraz nowoczesna technologia w postaci systemu sBiznes® pozwala nam profesjonalnie obsługiwać klientów. Wysoka niezawodność programu sBiznes®, otwartość na zmiany i potrzeby użytkowników były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla Właścicielka Biura INFORACH Pani Barbara Barwikowska-Wandas. Szczególnie należy podkreślić stosunkowo krótki czas wdrożenia systemu sBiznes® co z punktu widzenia każdej działalności jest bardzo ważne gdyż pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania. Ze swej strony polecam program sBiznes® wszystkim biurom rachunkowym, które cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb.

 

Biuro Rachunkowe  INFORACH Barbara Barwikowska – Wandas