sBiznes

Przekonaj się co możesz zyskać wybierając nasze oprogramowanie.

Biuro księgowe poleca sBiznes.

Nowoczesne wspomaganie Biura Rachunkowego przy pomocy programu sBiznes®

Biuro Rachunkowe INFORACH działa od 2014 roku i ma liczne grono zadowolonych klientów. Oferuje Państwu rzetelną i miłą obsługę, darmowe doradztwo w zakresie zakładania działalności i rozwiązań księgowych. Oferta skierowana jest do małych jak i średnich

przedsiębiorców. W pracy kieruję się przede wszystkim Państwa satysfakcją. Przy prowadzeniu pełnej księgowości wykorzystywany jest program sBiznes® co zapewnia wysoką jakość obsługi. Dla klientów dostępny jest również darmowy program do wystawiania faktur i panel klienta dla będących na ryczałcie czy KPiR . Każdy klient jest inny i traktowany przez nas indywidualnie.

Posiadam licencję Ministerstwa Finansów nr 9514/2005. Ukończyłam Akademię (Uniwersytet) Ekonomiczną w Krakowie, z tytułem mgr rachunkowości. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się w życzliwej, przyjaznej atmosferze oraz w przeświadczeniu, że zawsze mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów nr 27136/01 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług w firmie PZU S.A.


biuro rachunkowe info rach

System sBiznes® to nie przypadkowy wybór

Po szczegółowej analizie rynkowej systemów informatycznych oraz zasięgnięciu opinii specjalistów został wybrany system sBiznes® do obsługi naszego Biura. Kompleksowe podejście do biznesu oraz nowoczesna technologia w postaci systemu sBiznes® pozwala nam profesjonalnie obsługiwać klientów. Wysoka niezawodność programu sBiznes®, otwartość na zmiany i potrzeby użytkowników były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla Właścicielka Biura INFORACH Pani Barbara Barwikowska-Wandas. Szczególnie należy podkreślić stosunkowo krótki czas wdrożenia systemu sBiznes® co z punktu widzenia każdej działalności jest bardzo ważne gdyż pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania. Ze swej strony polecam program sBiznes wszystkim biurom rachunkowym, które cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb.

 

Biuro Rachunkowe  INFORACH Barbara Barwikowska – Wandas