E-commerce – czym jest system ERP dla sklepu internetowego?

 

E-commerce

Gdy prowadzi się sprzedaż e-commerce, jest jeden cel: rozwijać swoją firmę. Jednak wraz z rozwojem firmy rośnie również złożoność operacji.

System ERP to oprogramowanie, które może połączyć wszystkie aspekty i procesy biznesowe w jeden zintegrowany #integralność system. sBiznes umożliwia współdziałanie różnych aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem. Gdy sBiznes jest sparowany ze sklepem internetowym, działają one jako jedność, a firma korzysta z jednego, ujednoliconego centrum danych.

Moduł Sklep zapewnia współpracę ze sklepem internetowym. Jako podstawowa wykorzystywana jest platforma Shoper®. Funkcjonalność zapewnia wymianę danych w zakresie wystawiania wskazanych towarów na sprzedaż oraz pobierania ewentualnych zamówień. Istnieje możliwość dostosowania współpracy z innymi popularnymi sklepami internetowymi. Dzięki wdrożeniu naszego oprogramowania, obsługa sklepu internetowego jest łatwiejsza w zarządzaniu i w organizacji dzięki usprawnionemu procesowi zamówień.

 

E-dokumentacja

Większość dokumentów może być przetwarzana i gromadzona w formie elektronicznej co nie tylko ułatwia pracę ale również wpływa znacząco na obniżenie kosztów firmy. System sBiznes ERP zawiera wszystkie niezbędne mechanizmy do tworzenia e-dokumentacji.

Kontakty z urzędami oraz kontrahentami można uprościć poprzez wykorzystanie mechanizmów wbudowanych w program księgowy sBiznes. Szczególną uwagę warto zwrócić na wewnętrzne kontakty z pracownikami oraz współpracownikami, które mogą odbywać się w formie elektronicznej odpowiednio zabezpieczonej. Wszystkie dokumenty księgowe mogą być gromadzone jak również wysyłane do urzędów.

 

ERP

System klasy ERP jest nieodłącznym elementem każdego rozwijającego się biznesu i każdej firmy. Odpowiednio dobrane i prawidłowo wdrożone narzędzia zapewniają menadżerom ogromny komfort pracy. Za pomocą oprogramowania HR mogą lepiej zarządzać kapitałem ludzkim (kadry i płace) a z pomocą programu finansowo-księgowego mogą lepiej zarządzać finansami, a także nieustannie wdrażać nowe procesy i procedury.

Systemy ERP zapewniają również wygodę podczas wykonywania codziennych obowiązków. Pracownicy mogą na bieżąco przeglądać dostępne zasoby, zamówienia klientów oraz śledzić etapy realizacji poszczególnych zamówień. Pozwala to szybciej wyłapywać potencjalne problemy i zagrożenia – a tych w dynamicznie rosnącej firmie może pojawić się wiele.

 

Elastyczność

Każde oprogramowanie ERP dla małych i średnich firm powinno zapewniać elastyczność, która pozwala na obsługę rosnących zbiorów danych i zmieniających się wymagań. ERP oferuje znacznie większą przestrzeń do przechowywania danych i może kontynuować szybkie przetwarzanie danych w miarę ich wzrostu.

Nowoczesne #nowoczesność rozwiązanie sBiznes składa się z wielu modułów, które pokrywają szeroki zakres wymagań, takich jak księgowość, planowanie produkcji, zarządzanie łańcuchem dostaw i inne. Za każdym razem, gdy firma dodaje nowy kanał przychodów lub wykorzystuje nowe możliwości, można po prostu dodać kolejny moduł do zarządzania tymi zmianami. Umożliwia to kontrolowanie operacji w ramach jednego rozwiązania.

 

E-dokumentacja