Sekretariat. Jak go sprawnie obsługiwać? Jak nim lepiej zarządzać?

 

Sekretariat

Sekretariat to pierwsze miejsce, z którym mają kontakt wszyscy goście, klienci i kontrahenci, #kontrahenci którzy przychodzą do firmy. Bez niego firma nie mogłaby sprawnie funkcjonować – to tutaj trafiają przesyłki od dostawców i wszystkie dokumenty, a następnie do właściwych osób w firmie. Sekretariat zajmuje się również obsługą korespondencji, dba o prawidłową komunikację i wizerunek firmy. Wdrożenie sBiznes jest ułatwieniem dla wszystkich odbywających się w nim działań.

Moduł #moduły Kontakty zawiera obsługę sekretariatu. Funkcjonalność umożliwia tworzenie relacji biznesowych czy planowanie kontaktów (CRM). System oferuje również kontrolę nad dokumentami przychodzącymi i wychodzącymi, a to w dużej mierze usprawnia pracę sekretariatu oraz płynną wymianę dokumentów pomiędzy użytkownikami.

 

Sprzedaż

ERP pełni wiele funkcji w branży handlowej. Program sprzedażowo magazynowy zarządza m.in. sprzedażą firmy. Program umożliwia generowanie wszelkich dokumentów sprzedaży wraz z raportowaniem wyników. W prosty sposób można utworzyć również faktury #faktury walutowe, faktury obcojęzyczne, korekty, duplikaty i inne niezbędne dokumenty.

Wykorzystanie technologii „Przeciągnij i Upuść” pozwala w łatwy sposób przenosić pozycje pomiędzy wybranymi dokumentami. #dokumenty Można m.in. stworzyć fakturę z wybranych paragonów. Przy generowaniu dokumentu sprzedaży jest do dyspozycji kalkulator pomocny przy wyliczaniu marży lub zysku dla danej pozycji.

ERP sBiznes pomaga zwiększyć produktywność – oznacza to, że korzystanie systemu może zaoszczędzić czas i obniżyć koszty wykonywania określonej pracy przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu wydajności.

 

Samochody

Sprawne zarządzanie flotą pojazdów jest tym, co pomaga wyróżnić daną firmę na tle innych. System ERP sBiznes daje przewagę dzięki scentralizowanemu zarządzaniu, doskonałej architekturze modułowej i bezproblemowym operacjom.

Szeroko rozbudowany moduł Karty drogowe oraz Ewidencja Pojazdów służy do zarządzania pracą floty pojazdów, obsługi kart drogowych oraz rozliczenia paliw. Ewidencja czasu pracy kierowców została dostosowana do najnowszych wymogów. Oprogramowanie dla firm transportowych i usługowych zapewnia kontrolę nad terminami przeglądów technicznych, przydzielonym wyposażeniu oraz obowiązkach serwisowych (np. wymiany oleju, serwis podzespołów i inne…).

 

Skalowalność

W kontekście oprogramowania ERP skalowalność oznacza zarówno dostęp do zasobów na żądanie, jak i zdolność do zarządzania wieloma podmiotami gospodarczymi. Skalowalność systemu ERP zależy od jego zdolności do radzenia sobie ze zwiększoną złożonością i dodatkowymi zasadami rozwoju.

Zdolność do dostosowania się do zmieniającego się obciążenia pracą i rozwoju firmy. Jest to jeden z najbardziej kluczowych elementów oprogramowania dla przedsiębiorstw. Wiele wniesie platforma sBiznes ERP dla małych i średnich firm, która będzie w stanie obsłużyć nowych użytkowników, rosnącą bazę klientów i wiele innych zmian.

 

Sekretariat