KSeF

Użytkownicy posiadający program sBiznes w wersji wcześniejszej niż 1.8.3 chcący korzystać z modułu KSeF powinni wcześniej aktualizować program do najnowszej wersji.

Aby można było korzystać z funkcjonalności KSeF należy posiadać, aktualną wersję sBiznes, odpowiednie prawa licencyjne, uprawnienia użytkownika oraz co ważne: należy zgłosić na formularzu ZAW FA do US osobę uprawnioną do KSeF.

Dopiero po zgłoszeniu do US osoby uprawnionej oraz po otrzymaniu potwierdzenia akceptacji zgłoszenia można przystąpić do korzystania z funkcjonalności KSeF w systemie sBiznes.

Aby przystąpić do pracy z KSeF należy wykonać rejestrację na: https://ksef.mf.gov.pl/web/login

Następnie w Administracja – Parametry systemu – KseF należy dodać użytkownika wraz z wyborem wersji (wersja: Test, DEMO, Produkcyjna). Informacje o podpisie kwalifikowanym znajdują się na: https://www.softin.pl/e-podpis/

System wygeneruje odpowiedni token dla użytkownika, który będzie służył do komunikacji z KSeF.

Dodatkowo w Definicji Sprzedaży w rodzajach dokumentów odpowiedni rodzaj dokumentu powinien być zaznaczony checkbox „Czy dokument wysyłany do KSeF”.

Można w okresie testowym zdefiniować nowy rodzaj dokumentu sprzedaży, który będzie służył wyłącznie do testowania.

Ewentualne pytania należy kierować bezpośrednio do opiekuna handlowego lub w formie e-mail na adres: info@sbiznes.pl

Więcej informacji dostępne w pliku PDF

Wdrożenie, szkolenia oraz prezentacje programu odbywają się zdalnie. Dzięki temu w dogodny sposób możemy dostosować czas do Państwa potrzeb.

pobierz

HELP DESK

Reakcja w kilka minut

Zamów rozszerzenie usługi o HELP DESK. Dzięki temu zyskasz dostęp do pomocy o każdej porze.

Szczegóły
help desk